Hakkımızda

Erkek Paketi Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Erkek Paketi Hakkında.

Erkek paketi, erkeğin zorunlu ihtiyaçlarını belirli periyotlarda kapısına gönderen bir hizmet. Bunu da abonelikli satış iş modeliyle gerçekleştiriyoruz. Bunun için herhangi bir üyelik ücreti, aidat, taahhüt gibi şeyler söz konusu değil.

Kendiniz için en uygun paketi belirlediğinizde, bunu size 1 yıl süresince 3 ay, 2 ay ya da ayda bir göndererek ihtiyaçlarınızı otomatiğe bağlıyoruz. Bu arada istediğiniz zaman gönderim tarihlerini değiştirme, ürünleri değiştirme hakkına da her zaman sahipsiniz. Ne dersiniz? Harika değil mi?

Erkekpaketi.com’u size daha fazla zaman kazandırmak ve bu angarya işlerle vakit kaybetmenizi önlemek için yarattık. Peki bunun için neden mi abone olasınız?

Çünkü sizin için bir sıkıntıyı basitleştirip çözüyor ve bunlar için alışveriş merkezlerinde saatler harcamanızı önlüyoruz. Düşünsenize bunun ne kadar sıkıcı ve bir o kadar da zor olduğunu.

Abonelik sistemi sizi kesinlikle korkutmasın. Bir sonraki paketiniz yola çıkmadan önce size hatırlatma e-maili gönderiyor, değişiklikler yapmanıza veya bir süre durdurmanıza ya da tamamen çıkmanıza imkan veriyoruz. Yani kontrol tamamen sizin elinizde. Doğal olarak bazı zamanlar çekmecelerinizdeki fazlalıklar yüzünden hesabınızı bir süre donduracak, bazı zamanlarda ise daha çok almak isteyeceksiniz.

Amacımız sizin bu ayak işleriyle uğraşarak zaman kaybetmenizi engellemek ve sizi bu konuda rahatlatarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla size sunan bir profesyonel e-hizmet şirketi olmak.

Hadi ne duruyorsunuz. Kurtulun artık şu angarya işlerden!


    Veya    Kendi Paketinizi Oluşturun