Nasıl Çalışıyor?

Erkek Paketi Nasıl Çalışır, Öğrenin...

Erkek Paketi Nasıl Çalışır?

İster bize meşgul deyin ister tembel, gerçekler değişmez. Biz erkekler kendi ihtiyaçlarımız olan iç çamaşırı, çorap ve diğerleriyle ilgili pek alışveriş yapmaz, yapsak da bundan hiç hoşlanmayız. Bu işleri bizim yerimize daha çok annelerimiz, eşlerimiz ve sevgililerimize bırakırız. Artık buna da gerek kalmayacak.

Çoğu erkek alışverişten nefret eder. Biz de onları bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Sistem şöyle işliyor:

İHTİYACINI BELİRLE VE PAKETİNİ OLUŞTUR

İHTİYACINI BELİRLE VE PAKETİNİ OLUŞTUR

İster Hazır Paketlerden birini hızlıca seç ya da ihtiyacına göre paketini kendin oluşturarak istediğin miktarda iç çamaşırı, çorap, tıraş ürünleri, prezervatifi paketine ekle ve üye ol.

NE SIKLIKTA GELMESİNİ İSTEDİĞİNİ SEÇ

NE SIKLIKTA GELMESİNİ İSTEDİĞİNİ SEÇ

Paketini sana ne sıklıkta göndermemizi istersin? Ayda bir (Yılda 12 paket), 2 ayda bir (Yılda 6 paket) ya da 3 ayda bir (Yılda 4 paket)? Periyotlardan birini seçerek abonemiz ol. Veya istersen aynı paketini bir kere satın al.

ÖDEME ŞEKLİNİ BELİRLE VE PAKETİNİ KAPINA BEKLE

ÖDEME ŞEKLİNİ BELİRLE VE PAKETİNİ KAPINA BEKLE

Ödeme seçeneğini belirle ve paket tutarının tamamını öde. Bir daha bununla hiç vakit kaybetme. Paketin belirlediğin periyotlarda ayağına gelsin. Hesabına girip değişiklik yapabilir, paketinin teslim tarihini değiştirebilir, yeni ürünler ekleyebilir veya paketinin aynen kalmasını sağlayabilirsin.

HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN!

Zamanın değerli. Seni büyük bir sıkıntıdan kurtaracak bu hizmeti hemen almaya ne dersin?
Bırak bu angarya işlerini artık biz halledelim


Veya    Kendi Paketinizi Oluşturun