GİZLİLİK VE GÜVENLİK

ÜYE BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

www.erkekpaketi.com sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler gizlilik çerçevesinde kesinlikle 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

erkekpaketi.com bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda seçimlerini üye olurken yapabildikleri gibi sonrasında da hesap bilgileri bölümünden bu seçimlerini değiştirebilirler.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

www.erkekpaketi.com SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu sistemde Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, info@erkekpaketi.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak GeoTrust tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

ÜYELİK BİLGİLERİ

Nasıl üye girişi yaparım?

Eğer erkekpaketi.com tarafından Üye olarak tanımlandıysanız, belirlediğiniz parola ve şifre bilgilerinizi kullanarak üye girişi yapabilirsiniz. Diğer misafirlerimiz için gereken; öncelikle "Yeni Üyelik" bölümünden sitemize üye olmanız ve ardından üye giriş bölümünü kullanarak sitemize giriş yapmanızdır.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Sitemizde bulunan "Şifremi Unuttum" bölümünü kullanarak şifrenizi yeniden temin edebilirsiniz. Bunun için ilgili forma üye olurken kullandığınız Ad, Soyad ve e-mail adresini girmeniz gerekmektedir.


Kullanıcı bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ulaşacağınız ekranda "Kullanıcı Bilgilerim" bölümünden bilgilerinizin tümünü değiştirebilirsiniz.Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye girişi yapmadığınız sürece ürünleri inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Satın almak istediğinizde ise üye girişi yapmanız ve siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir.