TESLİMAT VE SİPARİŞ TAKİBİ

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

erkekpaketi.com sitesinden alışveriş yapan siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak için siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda erkekpaketi.com 'dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Ankara içine onay e-mail'ini takip eden 3 iş günü içerisinde, Ankara dışındaki tüm şehir merkezlerine onay e-mail'ini takip eden 5 iş günü içerisinde UPS Kargo ile ulaştırılır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal 0312 496 57 40 numaradan bizimle irtibata geçiniz. Daha detaylı bilgi için bakınız iade şartları>>


Kargo Ücretleri

50 TL ve üzeri paketlerinizde kargo ücretsiz olup herhangi bir bedel tahsil edilmemektedir. Bu miktarın altındaki paketleriniz için kargo bedeli KDV dahil 6,00 TL’dir.